5+ ügyfél által megvásárolt termék
Raktáron > 5 darab
A Silicone KC Heads Ring MagSafe sorozat tökéletes megoldás azok számára, akik a funkcionalitás és az egyedi stílus harmóniáját keresik okostelefonjuk számára. Ez az egyedi kollekció szilárd védelmet nyújt, és nemcsak a készülék biztonságát garantálja, hanem páratlan karaktert is kölcsönöz, egyedi dizájnjával magára vonva a figyelmet.
Ez a sorozat egyedi dizájnjával tűnik ki, a híres háziállat, Choupette és az ikonikus tervező, Karl Lagerfeld jellegzetes képmásával. Ezek a finom részletek nemcsak eleganciát kölcsönöznek a tokoknak, hanem a márka által ismert hitelességet és kiváló minőséget is szimbolizálják. Emellett a mágneses gyűrű nemcsak a figyelmet vonzza, hanem a tok funkcionalitását is fokozza. A Karl Lagerfeld divatház alján elhelyezett logó a luxus egy finom érintése, amely tökéletesen kiemeli az iPhone tulajdonosának stílusát.
A kollekció minden egyes tokját nagy figyelmet fordítanak a részletekre. A tok kiváló minőségű fémbőrből készül, amely a természetes bőr esztétikáját a szintetikus anyag tartósságával ötvözi. Ellenáll a kopásnak és könnyen tisztán tartható. Emellett a PC és a TPU kombinációja rugalmasságot és kiváló védelmet biztosít az esésekkel szemben.
A tok belsejében elrejtett mágneses gyűrű nemcsak a MagSafe vezeték nélküli töltővel való kompatibilitást garantálja, lehetővé téve a gyors és kényelmes töltést, hanem a töltési folyamat során a készülék stabil megtartását is biztosítja, kiküszöbölve az áramellátás esetleges elmozdulásait vagy megszakadásait. Ezáltal a tok nemcsak esztétikus kiegészítő, hanem funkcionális eszköz is a mindennapi használatban.
A tokot úgy tervezték, hogy pontosan illeszkedjen a készülékhez, így nem kell aggódnia amiatt, hogy a készülék kicsúszik a borítóból. A kollekció megvédi a készülékeket az ütésektől, elnyeli az ütéseket, és növeli a telefon biztonságát. A tokok enyhén megemelt élekkel rendelkeznek, így biztosítva a képernyő és a kamera lencséjének védelmét a karcolásoktól vagy töréstől. A tok tökéletesen illeszkedik, az összes gombfedéllel és portkivágással.
A tok a Karl Lagerfeld márka licencével készül.
Műszaki specifikációk |
|
Gyűjtemény | Szilikon KC fejek MagSafe gyűrűje |
Típus | Hardcase |
Anyag | Szilikon / TPU / PC |
Színes | Fekete |
Kompatibilitás | iPhone 16 Pro Max 6,9" |
Van már tapasztalata ezzel az áruval? Segítsen a többi vásárlóknak az választásnál.