A Sonoff L2-C egy praktikus készlet, amely lehetővé teszi az RGB LED L2 fénycsík testreszabását és a távolból történő kényelmes vezérlését. A csomagban talál egy Wi-Fi vezérlőt, amely kompatibilis az EWeLink alkalmazással, valamint egy 24 gombos távirányítót, amellyel távolról vezérelheti a lámpákat. Változtassa meg a fény színeit, és fedezze fel az L2-C által kínált összes lehetőséget!

A Wi-Fi vezérlő lehetővé teszi az L2 fénycsík párosítását az EWeLink alkalmazással, amely lehetővé teszi a világítás bárhonnan történő vezérlését - nem csak otthonról, hanem munkahelyről vagy egy tengerentúli szállodából is. Használatával ellenőrizheti, hogy a lámpa be van-e kapcsolva, be- vagy kikapcsolhatja, és bármikor beállíthatja paramétereit. Csak néhány koppintás a telefonján vagy táblagépén!

Az L2-C lehetővé teszi a világítás hangutasításokkal történő vezérlését is. A Wi-Fi vezérlő kiemelkedik az Amazon Alexa és a Google Assistant kompatibilitásával. Nem is kell felkelnie a székéből, hogy be- vagy kikapcsolja a lámpákat - csak mondjon néhány egyszerű szót.

A mellékelt távirányító számos érdekes lehetőséget kínál. Használatával nemcsak be- vagy kikapcsolhatja a fényt, hanem beállíthatja annak fényerejét és színét is. A teljes vezérlés kéznél van - használja ki ezt a praktikus Sonoff eszközt, és vezessen be egy kis színt otthonába.

Ez még nem a vég! Az L2-C lehetővé teszi az L2 LED szalag szinkronizálását a zenével, így például egyedi hangulatot teremthet egy partin. Számos fénymód és barkácsolási mód közül választhat, amelyek lehetővé teszik saját személyre szabott beállítások elkészítését.

| Márka | Sonoff |
|---|---|
| Modell | L2-C |
| Súly | 0,07 kg |
| Méretek | 5,5x9,5x2,7 cm |
| Bemeneti feszültség | DC 5-24V |
| Pilóta | IR 24 gombokkal |
| Anyag | ABS V0 (tűzálló) |
| Wifi Standard | 802,11 b/g/n 2,4 GHz |
| Kompatibilitás | Amazon Alexa, Google Asszisztens |
| Alkalmazás | eWeLink |
Van már tapasztalata ezzel az áruval? Segítsen a többi vásárlóknak az választásnál.