Raktáron > 5 darab
A Sunnylife 761V2 egy mágneses tartó a DJI Osmo Pocket 3 kamerához, amely hat beépített mágnesének köszönhetően stabil tartást biztosít, így intenzív tevékenységek közben is biztonságosan rögzíthetsz. A tartó többfunkciós - jól használható asztali állványként, vlogging tartónak, vezetési tartónak vagy time-lapse felvételek készítéséhez. 1/4"-os aljzattal, összecsukható 2-tűs tartóval és cold shoe adapterrel felszerelve, széles körű bővítési lehetőségeket kínál. Az erős ragasztószalag és a fém rögzítőlemezek lehetővé teszik a különböző felületekre történő felszerelést, míg a puha betétek és a csúszásmentes párna megvédi a kamerát az ütésektől és karcolásoktól.
A beépített 6 nagy teljesítményű mágnes garantálja a kamera stabil rögzítését még intenzív szabadtéri tevékenységek során is. A tartó minden körülmények között teljes biztonságot nyújt a készüléknek - a kerékpározástól kezdve a timelapse felvételeken át az autóra szerelésig.
A Sunnylife 761V2 tartó többféle alkalmazásra készült. Használható asztali állványként (új felvételi perspektívákat biztosítva), tartozékként a mozgásban lévő vloggerekhez (autóból vagy kerékpárról történő felvételekhez), vagy eszközként a stabil time-lapse felvételekhez. Ezenkívül az erős ragasztószalag használata lehetővé teszi a sima és tiszta felületekre, például fára, üvegre, fémre, csempére, márványra vagy falra történő rögzítést.
A 761V2 egy 1/4 hüvelykes csavaros aljzatot, egy összecsukható, 2 csavaros rögzítést és egy hidegcipő-adaptert kínál, így rugalmasan csatlakoztathat különböző tartozékokat és bővítheti a felvételi szöget. Megjegyzés: az 1/4" csavaros foglalat használatához használja az 1/4" cold shoe adaptert (nem tartozék).
A tartó csúszásmentes szilikonbetéttel rendelkezik, amely megakadályozza a kamera csúszását és megvédi azt a karcolásoktól. A beépített puha betétek tovább stabilizálják az Osmo Pocket 3 kamerát, megvédve azt az ütésektől és karcolásoktól.
A Sunnylife 761V2 tartó lehetővé teszi a kamera gyors és intuitív felszerelését. A még jobb védelem érdekében a felvételek rögzítése közben érdemes a Sunnylife 754V2-vel kombinálni (nem tartozék) - együtt egy teljes rendszert alkotnak a készülék védelmére.
| Gyártó | Sunnylife |
|---|---|
| Modell | 761V2 |
| Kompatibilis modellek | DJI Osmo Pocket 3 |
| Az építés anyaga | Műanyag, mágnes, szilikon |
| Súly | 66 g |
| Méretek | 46 x 88 x 46 mm |
| Színes | Fekete |
Van már tapasztalata ezzel az áruval? Segítsen a többi vásárlóknak az választásnál.