Raktáron > 5 darab
A Spigen Ultra Hybrid Mag (MagSafe) egy olyan tok, amely egyesíti a minimalista stílust, az átlátszó kivitelezést és a fejlett MagSafe funkcionalitást - tökéletes megoldás azon iPhone-felhasználók számára, akik a megjelenés és a kényelem kompromisszumai nélkül várnak védelmet. A kemény polikarbonát (PC) és rugalmas TPU keverékéből készült tok megvédi a telefont a karcolásoktól, ütődésektől és a mindennapi kopástól, miközben a készülék eredeti dizájnjának szépsége látható marad. A sarkok Air Cushion technológiával rendelkeznek, amely segít elnyelni a leejtés közbeni ütéseket, a kamera és a képernyő körüli kiemelkedő élek pedig extra védelmet nyújtanak a sima felületekkel szemben.
A Mag / MagSafe változat beépített mágneses gyűrűvel rendelkezik, amely erősebb és stabilabb rögzítést biztosít a MagSafe tartozékok: töltők, pénztárcák, tartók és egyéb kiegészítők számára. Így a vezeték nélküli töltéshez vagy a kompatibilis kütyük használatához nem kell eltávolítani a tokot. A precíz kivágások biztosítják a portok, gombok és kapcsolók könnyű elérését - kompromisszumok nélkül. A tok a védelem ellenére vékony és könnyű, a gyártásához használt anyagokat pedig úgy választottuk ki, hogy ellenálljanak a sárgulásnak és hosszú ideig megőrizzék az átláthatóságot.
A Spigen Ultra Hybrid Mag tökéletes választás azoknak, akik szeretnék, hogy iPhone-juk megőrizze eredeti megjelenését, ugyanakkor erős védelmet és teljes MagSafe képességeket biztosítson - mindezt egyetlen kifinomult tokban.
Műszaki adatok |
|
| Márka | Spigen |
| Típus | MagSafe védőtok |
| Színes | Nulla egy fehér |
| Anyag | Kemény polikarbonát (PC) + rugalmas hőre lágyuló poliuretán (TPU) |
| Kompatibilitás | iPhone 17 Pro |
Van már tapasztalata ezzel az áruval? Segítsen a többi vásárlóknak az választásnál.