Raktáron 1 darab
A Spigen Ultra Hybrid "T" MagSafe tok modern védelmet nyújt az iPhone-nak, amely egyesíti az átlátszó kialakítást, a szilárd biztonságot és a teljes MagSafe funkcionalitást. Hibrid technológiával készült - a tartós polikarbonát (PC) hátlap megvédi a készüléket a karcolásoktól, miközben eredeti megjelenését mutatja, a rugalmas TPU keret pedig elnyeli az ütéseket és minimalizálja az esések hatásait.
A beépített mágneses MagSafe gyűrű tökéletes illeszkedést és kompatibilitást biztosít az Apple töltőkkel és mágneses tartozékokkal. Az erős mágnesek stabilan tartják a kapcsolatot, a vezeték nélküli töltés pedig zökkenőmentesen, megszakítás nélkül működik. A tok extra védelmet nyújt az okostelefon legérzékenyebb részeinek is - a megemelt keretek megvédik a képernyőt és a kamerát a felületekkel való érintkezéstől, a precíz kivágások és a jól illeszkedő gombok pedig teljes használati kényelmet biztosítanak.

A Spigen Ultra Hybrid "T" MagSafe tökéletes választás azok számára, akik az iPhone tiszta megjelenését megbízható védelemmel és a MagSafe rendszer funkcionalitásával szeretnék ötvözni.
Műszaki adatok |
|
| Márka | Spigen |
| Típus | MagSafe védőtok |
| Színes | Fekete |
| Anyag | Polikarbonát (PC) és rugalmas TPU kombinációja |
| Kompatibilitás | iPhone 17 Pro |
Van már tapasztalata ezzel az áruval? Segítsen a többi vásárlóknak az választásnál.